Prodej hotových záclon a závěsů do interiéru | Záclony Praha 5

PRODEJ ZÁCLON A ZÁVĚSŮ

Záclony patří k nejoblíbenějším okenním dekoracím. Spoluvytvářejí atmosféru domova, zpříjemňují interiér a chrání před pohledy sousedů. Vyberte si z široké nabídky hotových záclon určených k přímému zavěšení.

  • Záclony a závěsy připravené k pověšení
  • Široký výběr materiálů a vzorů


KONTAKTUJTE NÁS

 

Hotové záclony a závěsy, prodej za výhodné ceny

Kusové záclony vynikají kompletním provedením, které umožňuje jejich okamžité pověšení. Stačí si vybrat pouze šířku, výšku a především design. V naší nabídce naleznete dekorační, voálové, krajkové i zatemňovací závěsy. Široký výběr vzorů, látek a provedení nabízí vhodné záclony do kuchyně, obývacího pokoje, do ložnice i na chalupy a ostatních částí interiéru. Pro dětské pokoje nabízíme závěsy s oblíbenými dětskými motivy.

Druhy záclon:

  • dekorační
  • voálové
  • krajkové
  • zatemňovací

Záclony lze doplnit dekoračními látkovými závěsy, které zároveň poslouží jako praktické zatemnění. Při volbě látkových závěsů myslete na jejich vyšší hmotnost, které přizpůsobte samotné uchycení garnýže.

Stačí jen pověsit

Prodej hotových záclon umožňuje jejich okamžité zavěšení bez dodatečných úprav. V nabídce naleznete kusové záclony s tunýlkem, s kroužky a poutky či s řasící páskou. Záclony jsou zároveň po stranách již ukončeny a začištěny. Díky tomu nehrozí nežádoucí třepení.

Typy zavěšení:

  • s poutky
  • s kroužky
  • s tunýlkem
  • s řasící páskou

Jestliže vám schází vhodné garnýže nebo si nejste jisti jejich uchycením, zavolejte nám. Součástí našich doplňkových služeb je montáž záclon včetně instalace konzolí, garnýží či kolejniček.


Jakou vybrat šířku a délku záclon?

Při výběru kusových záclon nezapomeňte zohlednit řasení, které jejich krásu zvýrazní. Na řasení počítejte s minimálně dvojnásobkem šířky okna. Nikdy nevolte šířku záclony stejnou s šířkou okna. Záclona bez řasení by ztratila svůj půvab. Zároveň veškerý látkový textil vybírejte tak, aby doplňoval interiérový design a nepůsobil rušivým dojmem.
 

Pečlivost věnujte také výběru délky. Rozlišujeme dvě základní délky závěsů - k parapetům a k podlaze. Délka záclon se vždy měří od spodního okraje garnýže. Dlouhé záclony se nesmí válet po zemi. Ideální vzdálenost od země je 1 až 2 cm. Kratší záclony by měly zakrývat spodní okraj parapetu.
 

A pokud si přejete poloviční závěsy do kuchyně, zvolte již hotové voálové nebo římské závěsy, které okno částečně zakryjí, ale nevytvoří nevzhledný poloviční předěl.


Navštivte kamennou prodejnu Záclony Praha

Přijďte si vybrat z bohaté nabídky nádherných záclon a závěsů. Kamenná prodejna Záclony Praha se nachází v Praze 5 – Radotín na ulici Osvoboditelů 69/5A. Jestliže si z nabídky hotových závěsů nevyberete, rádi ušijeme závěs na míru.

.Rychlý kontakt

RÁJ PODLAH s.r.o.
Osvoboditelů 69/5A
Praha 5-Radotín, 15300

+420-777 810 707
info@zaclony-praha.cz
Provozní doba
Po - Pá 8:30 - 17:30
So - zavřeno
 SCHŮZKA S ODBORNÍKEM  ZASLAT POPTÁVKU

Navštivte nás!

Přijďte si vybrat a prokonzultovat vaší podlahu osobně. Vyberte si z velkého množství vzorů a typů podlah.

www.rajpodlah.cz
www.epoxipodlahy.cz
www.zaclony-praha.cz